Nasze certyfikaty

Dbamy o naszą opinię

Nasza firma może pochwalić się posiadaniem następujących certyfikatów, poświadczających naszą dobrą opinię.

Firma Godna Zaufania 2017

Firma Godna Zaufania 2017

Certyfikat Firma Godna Zaufania jest wyróżnieniem mającym na celu przede wszystkim pozytywną prezentację przedsiębiorstwa w sieci. Firmy posiadające wyróżnienie postrzegane są przez klientów i kontrahentów jako rzetelne i świadczące usługi na najwyższym poziomie.

Szczegóły na firmagodnazaufania.pl »

Firma Godna Zaufania 2017

Rzetelna Firma 2017

Certyfikat Rzetelności to jeden z najbardziej rozpoznawalnych dokumentów potwierdzających rzetelność firmy. Program ten powstał aby chronić uczciwe firmy. Dokument ten potwierdza uczciwość, terminowość i wiarygodność.

Szczegóły na rzetelnafirma.pl »

BezpiecznePokrowce.pl

Sprawdzone przez PIMOT

Stawiamy na bezpieczeństwo

Pokrowce produkowane przez naszą firmę są przystosowane do bocznych poduszek powietrznych AIR BAG. Pokrowce produkowane są według technologii gwarantującej bezpieczne użytkowanie pokrowców na fotelach z bocznymi poduszkami powietrznymi. Pokrowiec podczas wybuchu poduszki powietrznej, rozrywa się i nie powoduje spowolnienia jej otwarcia. Czas otwarcia poduszki powietrznej z założonym pokrowce jest taki sam kiedy pokrowiec jest zdjęty. Pokrowce szyte przez firmę POK-TER posiadają aktualny certyfikat europejski PIMOT ważny w całej Unii Europejskiej i polski znak bezpieczeństwa B.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Certyfikaty Pok-Ter B28
Katalog

Sprawdź nasz najnowszy katalog produktów!

Zamknij